Sanatorium "Bristol" Sanatorium "Bristol" BIP
Wcag
Sanatorium Oferta Leczenie i rehabilitacja Promocje Kontakt Atrakcje Przetargi
Aktualnoœci

"BIEGNIEMY, BO CHCEMY"

29 września 2018r. w Parku Zdrojowym w Kudowie-Zdroju odbył się XII Bieg Sponsorowany organizowany przez uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju na rzecz podopiecznych z Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

W tej niezwykłej imprezie charytatywno-sportowej nie mogło zabraknąć naszego zespołu SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego „BRISTOL” MSWiA w Kudowie-Zdroju. Połączyliśmy charytatywność ze sportem i przedsiębiorczością. Biegliśmy pod hasłem „BIEGNIEMY BO CHCEMY”.

Reprezentacja naszej Placówki w pięcioosobowym składzie (tj. Dorota Kopeć, Kamila Gawlik, Katarzyna Kulej, Danuta Mioduska, Paweł Koczot), wzięła udział w sztafecie, gdzie każdy z biegaczy miał do przebiegnięcia jedno okrążenie o długości 200 metrów wokół Teatru pod Blachą w Parku Zdrojowym. Ukończyliśmy bieg na III pozycji. Jesteśmy z siebie dumni.

Zachęcamy do biegów innych. Bez obaw! Można biec, truchtać, iść, robić przerwy. Zawodnik w każdym wieku z różną kondycją sobie poradzi.

My na kolejnym Biegu Sponsorowanym organizowanym w Kudowie-Zdroju spotkamy się już za rok , w tym samym lub większym składzie.

Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie Biegu w tak szczytnym celu oraz za wspaniałą sportową atmosferę.

oprac. Kamila Gawlik bieg1

bieg2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej, 09 maja 2018 roku w Zamku Książ w Wałbrzychu odbyła się uroczystość wręczenia Odznaczeń Zawodowych - „Złoty Czepek”.
Doceniając codzienny trud, poświecenie, wrażliwość i empatię, za wysoką jakość świadczonych usług Odznaczenia „Złoty Czepek” otrzymały Pielęgniarki pracujące w SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowym „Bristol” MSWiA w Kudowie-Zdroju Pani Bogusława Chodorowska oraz Pani Krystyna Zub. Na uroczystości obecny był Dyrektor Tomasz Koczot oraz Przełożona Pielęgniarek Dorota Kopeć.


List gratulacyjny

Bonussystems
© 2007 - 2018 SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol" MSWiA w Kudowie-Zdroju

spam